İş Makinaları ve Endüstriyel Ürünlerimiz

Teleskobik Forklift T40170
 • İlan No
  :   HM1000041
 • İlan Türü
  :   Satılık
 • Makina Durumu
  :   Sıfır
 • Makina Tipi
  :   Teleskobik Forkliftler
 • Marka
  :   Bobcat
 • Model
  :   T40170
 • Üretim Yılı
  :   2016
 • Çalışma Süresi
  :   0
 • Fiyatı
  :   0

Açıklama

T40170, sınırı gökyüzü

 • 4 parçalı bum
 • Çok fonksiyonlu oransal joy stik
 • Hidrostatik şanzuman - güç, hassas ve yumuşak kavrama
 • Geniş Kabin
 • Eksenel Denge Sistemi (AMA Aggravating Movements Arrestor system)

T40170, 4 ton kapasiteli 17,43 metre sınıfı teleskopik yükleyici. Her türlü şantiyede her türlü malzemeleri olduğu kadar en güvenli şekilde sepetle (Man platform) insan kaldırır.

T40170 üzerinde en son tekniklerele geliştirilmiş Bum vardır. Basit ve modern tasarımlı hafif fakat güçlü olan bum içerisinde tam uzatıldığı zaman doğruluğunu kesinleştiren ters yay yapı vardır. Geniş temas yüzeyli bum bölmeleri ve yataklayan takozlar arasındaki sürtünmenin az olması hem kolay hareket sağlamakta hemde takozlarda daha az aşınmaya sebep olmaktadır. Bum bağlantısındaki yavru silindirler (compensator) Bum ucundaki kova veya çatalın devamlı düz pozisyonda kalmasını sağlamaktadır. 4 fonksiyonlu oransal valf bağlantılı joystik her türlü hareketin kolayca yapılmasını sağlar. Bum parçalarının açılp kapanma (teleskopik) hareketleri yumuşak olup hidrolik güç kaybına neden olmaz.

Sadece azami tonaj ve kaldırma mesafesine takılmayın. Yük grafiğini kullanarak yükünüze yada mesafenize bağlı ideal kullanım şekline siz karar verin. (makina denge ayalarında veya değilken 560 kg yükü 13,67 m veya 17,43 m)

T40140 üzerindeki endüstriyel ağır hizmet tipi hidrostatik şanzuman operatörün tercihine göre 4 tekerlek çekişi, yüksek tekerlek torku, dinamik frenleme, 2 hız kademesi, hareket halinde vites değiştirme ve ayarlı debriyaj imkanları sunmaktadır.

İki denge ayağı ayrı ayrı bağımsız olarak istenen pozisyona ayarlanabilmekte, hassa pozisyon ayarına olanak sağlamaktadır.

Eğimli zeminlerde şase düzeltme sistemiyle makina düzgün hale getirilebilir.

Yan kaydırma sistemi azami yükseklikte 85 cm ye kadar kaydırmaya olanak sağlamaktadır. Kaldırma kapasitesini azaltmadan denge ayaklarının ve yan kaydırma sisteminin aynı anda çalıştırılması mümkündür.

Silindirler ve , hidrolik hortumlar dış etkilerden korunmak için bum içerisindedir. Alt zırh sistemi motor ve diğer hayati üniteleri çalışma şartlarının getireceği harici darbe ve etkilerden korumaktadır. Motor tozdan korunmak için ayrı bir bölmeye yerleştirilmiştir.

Konfor ve güvenlik ana özelliklerdendir. Yan tarafa konulmuş olan motorla daha kolay bakımın yanında görüş açısı mükemmeldir. Eksenel Denge koruma sistemi (AMA) ile daha dengeli ve sağlam bir makina.

T40170, 3 değişik direksiyon sunumu ile geniş bir kullanım alanı sunar. Ön tekerden direksiyon yolda gidişi, ön-arka bütün tekerlerden direksiyon şantiyede verimli çalışmayı ve yengeç yürüyüş sistemi ise dar alanlarda yükün daha iyi pozisyonlanmasını sağlar.

Çekme aparatı, yedek elektrik çıkışı, arka çeki kancası, traktör çekicisi, denge ayakları kilit sistemi, toz filtresi, bum ucunda ataşman hidrolik devresi, tepe lambası, geri vites alarmı, Cam koruma kafesi, üst cam sileceği, klima, fan üfleme yönü çevirme, soğuk hava çalıştırma sistemi, yakıt depo kapağı kilidi, şanzuman çözme sistemi, arka yedek hidrolik çıkış, bum üzerinde çalışma lambaları, kümesler için mavi ışık takımı, bum dayanağı, çinko boya, bum serbest düşme , arka ayna, havalı koltuk, hoparlör, çift hızlı fan motoru, ve pek çok başka aksamı fabrika seçeneği olarak alabilirsiniz. T40170 ile ilgili daha fazla bilgi ve detay için Hamamcıoğlu Müesseseleri veya Türkiye çapındaki çok sayıda yetkili Bayi ve servislerine başvurunuz.

TEKNİK BİLGİ VE VİDEO